Dobrovolníci

25.05.2017

Dobrovolníci

I letos sháníme velký počet dobrovolníků, bez kterých by produkce akce byla jen těžko uskutečnitelná. Zájemci, kteří jsou ochotni nám pomoci, a mají čas a kapacitu v sobotu 29.6. od 7 hodin ráno do 19 hodin večer, se nám mohou hlásit e-mailem nebo telefonicky. Kontakt na koordinátorku je:  veronika.matejkova@ccsh.cz nebo tel: 720 404 812. Potřebujeme znát Vaše jméno, e-mail, telefon a případně, kdo s Vámi pojede.

Organizační tým a dobrovolníci opět pojedou společným autobusem s materiálem a budeme vyrážet v 7:00 ráno z Dejvic od budovy ústředí Církve československé husitské (Wuchterlova 5, Praha 6).

V čem bude pomoc spočívat? 

Ráno naložíme do autobusu židle a další materiál. Na Sázavě ho vyložíme a rozmístíme (postavíme stany, slunečníky, židle). Dále připravíme stanoviště dětské zážitkové hry a prostor pro výtvarnou soutěž. Na každé stanoviště i k soutěži potřebujeme 1-2 lidi. Dětský program probíhá od 11:15 do 13:45 a vše bude na místě pro dobrovolníky připraveno a vysvětleno. Po skončení programu, po 16. hodině bude třeba opět vše sbalit a naložit do autobusu. Mezi další úkoly bude patřit pomoc s organizací bohoslužby a následného společného jídla a nošení lavic a hudebních nástrojů interpretům od brány k podiu. Akce bude končit kolem 16. hodiny a zpět do Dejvic dorazíme po 18. hodině, kde ještě bude třeba vyložit a uskladnit materiál. 

Určitě si pro pomoc rezervujte celý den, budeme Vás nejvíce potřebovat ráno při nakládání do autobusu, pak při vykládání v Sázavě a na stavění zázemí celé akce, ale i večer při nakládání do autobusu a vykádání všeho v Dejvicích. 

Co za to? 

Dobrovolníci budou mít zajištěnu dopravu společným autobusem a stravu. Můžeme poskytnout potvrzení o dobrovolnické praxi. Vytíženi nebudete úplně celý den, takže bude prostor se i účastnit některých částí kulturního programu  či si odpočinout na sluníčku. A hlavně! Zaručen je dobrý pocit z podílení se na produkci jedinečné akce na nádherném místě ;-)

Těšíme se na Vás a budeme rádi, když vezmete někoho s sebou - dobrovolníků není nikdy dost.