Dobrovolníci

25.05.2017

Dobrovolníci

Zájemci, kteří jsou ochotní pomoci, a se kterými můžeme počítat, napište nám, prosíme e-mail na adresu kristyna.mlynkova@ccsh.cz, nebo veronika.matejkova@ccsh.cz. Příp. můžete zavolat na tel: 774 400 026. Potřebujeme znát Vaše jméno, e-mail, telefon a příp. kdo s Vámi pojede. 

Pouť na Sázavě 2017 se bude konat v sobotu 24. června. Organizační tým a dobrovolníci opět pojedou společným autobusem s materiálem a budeme vyrážet v 7:00 ráno z Dejvic od budovy ústředí Církve československé husitské (Wuchterlova 5, Praha 6).


V čem bude pomoc spočívat? 

Ráno naložíme do autobusu židle a další materiál. Na Sázavě ho vyložíme a rozmístíme (postavíme stany, slunečníky, židle). Dále připravíme 8 stanovišť dětské zážitkové hry a prostor pro výtvarnou soutěž. Na každé stanoviště i k soutěži potřebujeme 1-2 lidi. Dětský program probíhá od 10 do 13:30 a vše bude na místě pro dobrovolníky připraveno a vysvětleno. Po skončení programu bude třeba opět vše sbalit a naložit do autobusu. 

Další úkoly, pro ty, kdo nebudou na dětském programu bude pomoc s organizací bohoslužby a následného svatebního obřadu včetně "hostiny". Akce bude končit kolem 16. hodiny a zpět do Dejvic dorazíme po 18. hodině, kde ještě bude třeba vyložit materiál. 

Co za to? 

Dobrovolníci budou mít zajištěnu dopravu a stravu. Můžeme poskytnout potvrzení o dobrovolnické praxi. A zaručen je dobrý pocit z podílení se na produkci jedinečné akce na působivém místě ;-)

Těšíme se na Vás a budeme rádi, když vezmete někoho s sebou - dobrovolníků není nikdy dost.